Подарунок
300 матеріалів по дизайну, блогінгу та програмуванню
Методисти та куратори Logika зібрали цілу бібліотеку корисних матеріалів, якими користуються не лише новачки, а й справжні професіонали своєї справи.
Звичайно, в інтернеті багато літератури та курсів для самостійного навчання, але ми в Logika впевнені, що робота в команді ефективніше розвиває всі необхідні навички. Ви завжди можете записатися на заняття з будь-якого курсу на https://logikaschool.com/ або за телефоном + 38 (093) 170-74-40
Графічний дизайн
Графічний дизанер – людина з високою наглядністю та широким інструментарієм.
Йому важливо бути в курсі всіх корисних сайтів, ресурсів, генераторів та сервісів, які спрощують життя професіонала. Тому куратори, викладачі та методисти "Logika" підібрали всі найпопулярніші сайти, які допоможуть вам створювати дизайн для своїх проєктів. Кольори, шрифти, графіка, найкращі ресурси – все в одному місці!
Для натхнення
Що таке натхнення? Як дизайнерові знайти його? Натхнення надходять по-різному. Хтось шукає натхнення в книгах та мистецтві, комусь необхідно побачити референси, або спертися на готову ідею. Ми підібрали кілька інструментів під кожний варіант.
Про колір
Незалежно від типу завдання, колір грає одну з найважливіших ролей. Він навіть може впливати на рішення людини щодо послуги/товару або вибору вас як підрядника. Звичайно важливо правильно поєднувати кольори. Для цього є багато ресурсів та інструментів. Про них є нижче.
Про логотипи
Кожна компанія протягом свого існування кілька разів робить ребрендинг. Логотип - це частина фірмового стилю, яка найчастіше запам'ятовує аудиторія. Завдання дизайнера донести до аудиторії компанії її цінності, та зробити логотип відмінним та яскравим акцентом бренду. Декілька корисних посилань нижче.
Про шрифти та типографіку
Вибір шрифту дуже серйозно. За часів друкованих пресів та машин, шрифтом вирішували зношування літери та затікання фарби. Зараз шрифт – естетичний вибір дизайнера. Як підібрати та поєднувати шрифт, розповімо нижче.
Ігри
Навчитися чогось корисного можна не тільки читаючи довгі статті та дивлячись нудні лекції. Нижче добірка цікавих ігор, які допоможуть розвинути корисні навички дизайнеру-початківцю
Корисні блоги та канали
Щоб стати класним професіоналом, не обов'язково проходити весь шлях на самоті. Є багато корисних блогів з лайфхаками та помилками, з цікавим контентом про будні дизайнера та оновленнями в індустрії. Підпишись і будь в курсі подій
Книжки
Артем Горбунов, «Друкарня і верстка»І закриваючи тему дизайну, ми зібрали топ книг для дизайнерів, там зібрана найактуальніша та найкорисніша інформація.

Йоханнес Ітен, «Мистецтво форми»

Еллен Лаптон, Дженніфер Коул Філліпс, «Графічний дизайн: базові концепції»

Генріх Альтшуллер, «Вступ до ТРВЗ – теорію вирішення винахідницьких завдань»

Йозеф Мюллер-Брокман, Сітка: «Модульні системи у графічному дизайні»

Кімберлі Елам, «Графічний дизайн. Принцип сітки»

Олександра Королькова, «Жива типографіка»

Ян Чіхольд, «Нова друкарня»

Джессікі Хіш «Про леттерінг Карен Чен, «Designing Type»

Роберт Брінгхерст, "Основи стилю в друкарні"

Джеймс Фелічі, «Друкарня. Шрифт, верстка, дизайн»

Юрій Гордон, "Книга про літери від Аа до Я" (друге видання)

Йоханнес Ітен, «Мистецтво кольору»

Ерік Шпікерманн, «Про шрифт»

Девід Ейрі, «Логотип та фірмовий стиль. Керівництво дизайнера»

Артем Горбунов, «Друкарня і верстка»

Ітан Маркотт, «Відзивчивий веб-дизайн»

Стів Коло, «Не змушуйте мене думати. Веб-юзабіліті та здоровий глузд»

Трилогія Олексія Соколова, «Монтаж: телебачення, кіно, відео» (3 томи)

Гарольд Уайтекер, Джонс Халас, "Таймінг в анімації"

Джон Трубі, «Анатомія історії. 22 кроки до створення успішного сценарію»

Пітер Уорд, «Композиція кадру в кіно та на телебаченні»

Артем Горбунов, «Друкарня і верстка»

Аарон Уолтер, "Емоційний веб-дизайн"

Ноел Райлі, Елементи дизайну. Розвиток дизайну та елементів стилю від ренесансу до постмодернізму»

Джон Пайл, Історія дизайну інтер'єрів. 6 000 років історії»

Адріан Форті, Об'єкти бажання. Дизайн та суспільство з 1750 року»

Стефан Келоуей, «Елементи стилю. Енциклопедія архітектурних деталей»

Магдалена Бросте, «Баухауз» В'ячеслав Глазичов, «Дизайн як він є»

Відеоблогінг
У сучасному світі блогінг - невід'ємна частина нашого життя. Усі мають сторінки в соцмережах, хтось веде свій ютуб-канал, канал у телеграмі та інших на ресурсах. Незалежно від того, професійний ви блогер або любитель, якість контенту - найважливіша складова. Погодьтеся, зараз мало викласти селфі і поставити смайлик у підписі =) Ми підготували для вас список найкрутіших додатків, сайтів та інструментів, за допомогою яких ви зможете вдосконалити свою сторінку або блог.
Про текст
Текст – одна з найважливіших речей у блогінгу! За допомогою тексту можна підвищити інформативність посту, точніше передати емоції, залучити передплатників до спілкування та збільшити охоплення. Якщо ви займаєтеся відеоконтентом, в основі також лежить текст. Написати сценарій, продумати лінію оповіді — все лежить на плечах блогера-початківця. Не слід забувати, що текст має бути не лише інформативним, а й красивим. Нижче ділимося фішками, які допоможуть вам у створенні красивого та структурного тексту.
Про візуал
Перейдемо до другої найважливішої складової блогу – візуалі. Існують тисячі фото та відеоредакторів, ми відібрали для вас найкращі.
Додаткові інструменти
Ура! Публікація готова! Але наша сторінка на ютуб не оформлена, а пости в інстаграм виходять рідко і не поєднуються у стрічці. Так, блогер не лише "кривляється на камеру", а й контролює всі процеси підготовки, а після публікації аналізує результат. Для перед- та пост-підготовки теж існує маса корисних штук. Ми, за традицією, виділили найкращі.
Програмування
Програмування це цілий паралельний світ. У ньому, як і в нашому глобальному світі, є безліч мов, у кожній мові свій синтаксис і свої правила. Програмісти змушені щодня вивчати щось нове і йти в ногу з часом, тому що світ IT безперервно змінюється. Вони спрощують та прискорюють процеси для користувачів, вирішують практично будь-які проблеми та згодом полегшують життя людям. Програміст створює щось своє, тим самим допомагаючи іншим. Тому це одна з найбільш затребуваних та високооплачуваних професій. Як новачкові поринути в ази професії? Як не загубитися в безкінечному потоці інформації? Нижче безліч корисних та цікавих добірок. Збережіть його в закладки, щоб не втратити.
Книжки
Співтовариства програмістів та змагання
Контент для вивчення та прокачування навичок
Конструктори для створення чат-боту
Створити чат-бота можна за допомогою онлайн-конструкторів, які не вимагають знання програмування, достатньо продумати сценарій відповідей.

Геймдизайн
Геймдизайн — одна з найцікавіших та творчих сфер програмування. Якщо програмування - це паралельний світ, то геймдизайн - цілий всесвіт, де те, як виглядає кожен піксель і який буде функціонал у персонажа, залежить тільки від творця. У корпораціях гра – великий проект із великою командою. Щоб зрозуміти, якою ланкою цієї команди (чи лідером?) стати, потрібно пройти всі етапи створення гри. Щоб не загубитися в безодні інформації і не набити шишок, вивчивши посилання нижче, там точно буде весь потрібний інструментарій для твоєї першої гри.
Спільноти та навчальні матеріали
Перед тим, як розпочати практику, потрібно трохи теорії. Найкраще застосовувати практики від успішних колег. Нижче супер-корисні статті та відео.
Конструктори ігор
Якщо ви ще не досвідчений програміст, створювати ігри можна на основі конструкторів. Іноді конструктори обмежені тим чи іншим жанром, але фантазію ніхто не обмежить, правда?
Ігрові движки
Движок - це ядро гри. Основа, на якій можна втілювати різні ідеї ігор. Зазвичай вони мало відрізняються функціоналом, спробуй різні варіанти та вибери улюблений інтерфейс
Моделювання та текстура
Ми зібрали список інструментів, щоб наповнити твою гру ексклюзивними персонажами та яскравою анімацією.
Аудіо та музика
Залишилися останні штрихи! Наповнить свою гру аудіо супроводом, звуковими ефектами. Таким чином, користувач зануриться у гру з головою!
Корисні дрібниці
Тобі це знадобиться! Іконки, шрифти та багато іншого в цьому блоці.


Кахут про комп'ютерні ігри. Тут можна не тільки цікаво провести вільне від програмування час, але й надихнутися проектами своїх колег

https://kenney.nl/assets - чудовий сайт з купою ассетів для ігор

Іконки

Фони с узорами

Шрифти от Google

Universal Sprite Character Generator

Нейросітка, що робить лице об'ємним

Генератор рукописних текстів