Допомагаємо дітям від 8 до 17 років
реалізовувати найсміливіші ідеї
через програмування
та цифрову творчість

Програмування необхідне для отримання затребуваної професії в XXI столітті.
Програмування допомагає розвивати логічне мислення і вчить вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки.
Навички програмування позитивно впливають на розвиток допитливості та успіхи в школі.
Гідна професія
Розвиток мислення
Допомога в навчанні
Діти, які навчаються програмуванню,
займатимуть кращі робочі місця в майбутньому

Наші курси
Креативне програмування на Scratch
Створюючи власні мультфільми і комп'ютерні ігри, діти прокачують своє логічне і алгоритмічне мислення. Це допомагає їм у школі.
8-11 рокiв
8-11 років
Курс присвячений використанню цифрового простору, як середовища для творчості, з користю для навчання і повсякденного життя, а також навичкам безпечної роботи в інтернеті.
Цифрова творчість та комп'ютерна грамотність
90 хвилин
90 хвилин
Програмування
Python.Start
Курс на найпопулярнішій мові в світі IT, який навчає базовим навичкам програмування на Python через практику написання програм, розробку ігор, додатків і сайтів.
11 - 14 рокiв
90 хвилин
Курс для підлітків 14-17 років, на якому діти вивчатимуть кращі професійні практики програмування на Python і зможуть реалізувати будь-яку свою ідею у вигляді програми, додатку, ігри або дашборда.
Програмування
Python.Pro
14-17 років
90 хвилин
Чому навчиться дитина в школі Logika
Логічно мислити
Logika вчить не лише програмуванню, а й розвиває логічне і алгоритмічне мислення, яке є основою успішного навчання в школі.
1
Працювати в команді
Вміння працювати в команді - одна з найважливіших навичок XXI століття та ключ до успіху в будь-якій сфері. Навчання в Logika побудоване на поєднанні групових та індивідуальних проектів.
2
Створювати власні проекти
Кожен учень Logika протягом навчання самостійно виконує мінімум 5 проектів - від формування ідеї проекту до повної її реалізації у цифровому просторі.
3
Програмувати мультфільми та онлайн-ігри
Результатом навчання в Logika є самостійно зрежисовані та запрограмовані мультфільми та ігри.
4
Застосовувати базові поняття програмування і алгоритмів
Базовим принципом Logika є прикладна направленість навчання - теоретичне вивчення понять поєднується з практичним їх застосуванням.
5
Програмувати на мові Scratch/Python
Закінчивши курси Logika, дитина здобуває навички програмування на базових мовах програмування - Scratch для дітей 8-11 років та Python - для підлітків 12-17 років.
6
Навчальна онлайн-платформа Logika
Має доступ до повної статистики успішності всього класу. Також на платформі перебувають всі методичні матеріали.
Має більше 20 модулів і 100 уроків, а також підлаштовується під темп кожної дитини, пропонуючи більш складні або більш легкі завдання.
Має цілодобовий доступ до завдань,
а також можливість створювати власні проекти: мультфільми, комп'ютерні ігри чи додатки.
Вчитель
Платформа
Учень
Наші викладачі
Ми проводимо три етапи співбесід, щоб знайти кращих фахівців з навчання дітей програмуванню. Всі наші викладачі мають досвід роботи з дітьми, вміють системно мислити і головне - захоплені проектом і щиро хочуть навчити дітей програмувати. Тільки один з п'яти претендентів потрапляє в нашу команду.
Оля
Викладач (Python, Python Pro)
"Дитяча школа програмування Logika - це чудова можливість для дітей познайомитися з програмуванням та засвоїти його базові принципи та основи в зовсім юному віці, тим самим зробивши важливу інвестицію у своє майбутнє.

Методисти школи розробляють комплексні курси з великою кількістю цікавих практичних завдань разом з фундаментальним теоретичним матеріалом.

Інформація про мене: Я закінчила магістратуру Київської школи економіки за спецальністю "Економічний аналіз" та магістратуру Київського національного університету ім. Тараса Шевченко за спеціальністю «Прикладна статистика»

В своїй професійній діяльності працюю з такими мовами програмування як R, Python,Stata.

В дитячій школі програмування Logika викладаю два курси, "Python Start" та"Python Pro"
Влад
Викладач (Python, Python Pro)
"Logika - це дуже круте місце. Викладання інформатики в моїй школі не йде ні в яке порівняння.
Платформа є дуже адаптивною до здібностей учнів. Вона дозволяє мені, як викладачу, постійно відстежувати успіхи як конкретного учня, так і групи в цілому, що допомогає зрозуміти, чому слід приділити більше уваги на наступному занятті. Також учень має можливість підтримувати зі мною контакт поза класом, що дозволяє вирішувати питання з дз ще до уроку
Програма курсів "Python Start" і "Python Pro", які я власне викладаю, включає в себе всі основні "алгоритмічні штуки", які потрібні програмісту. Вона допомагає не просто дізнатися базовий синтаксис мови програмування, а вчить студента думати алгоритмічно.
Підхід не схожий на університетські лекції з сухою теорією, заняття проходять в напівігровому, цікавому дітям і мені форматі.
Щодо мене, я - студент Кафедри Математичних Методів Системного Аналізу при ННК ІПСА, КПІ. Так сталося, що з мого університетського життя Python мені дуже добре знайомий.
Крім програмування та навчання в університеті, досить регулярно відвідую спортивну залу та граю на гітарі."
Даша
Викладач (Scratch)
"Logika - супер місце, де піклуються як про учнів, так і про викладачів, роблячи по максимуму все можливе для зручного та доступного навчання як вдома, так і на занятті, де завжди почують і допоможуть. Коли я вперше прийшла проводити майстер-клас в Logika, я була в захваті від того, які кмітливі діти зараз, та як у них горять очі. Це надихає до вдосконалення своїх навичок викладання та пошуку індивідуальних підходів для того, щоб діти захопилися, якщо не програмуванням, то чимось науковим, адже отримані навички та знання стануть їм у нагоді в будь-якому випадку, як в школі, так і в дорослому житті.

Я сама з програмуванням познайомилася в університеті, де вивчала HTML, JavaScript, CSS, Python. Тоді мені здавалося, що це навряд чи мені згодиться. Та я рада, що помилялась, адже навіть у викладанні Scratch необхідно мати навички логічного мислення та розуміння побудови алгоритмів.

З дітьми працюю давно - була помічником тренера, домогала в дитячих таборах. Я рада, что потрапила в Logika, адже можу передати дітям те, що сама хотіла б знати у їх віці:)"
Адреси наших шкіл
Київ
Правий берег
ст. м. Льва Толстого: вул. Басейна, 1/2 (школа Espanita)

ст. м. Оболонь: вул. Героїв Cталінграда, 4/3 (школа Leadership)

ст. м. Мінська: вул. Маршала Тимошенка, 29Б (школа SpeakUp)

ст. м. Лук'янівська: вул. Дмитрівська, 75 (школа Mortimer)

ст. м. Виставковий центр: вул. Академіка Вільямса, 3/7 ("Чудо-Чадо")

ст. м. Олімпійська: вул. Ділова, 14 (готель Європейський)

ст. м. Нивки: вул. Щербаківського, 36 (Гімназія Європейська освіта)

ст. м. Академмістечко: вул. Краснова 17 (школа Dixi School)

ст. м. Либідська: вул. Малевича 86-О (Єврейський центр Halom)
лівий берег
ст. м. Лівобережна: вул. Окіпной, 4Б (Native English school, 2 пов., оф. 9)

ст. м. Осокорки: вул. Урлівська, 21Б (школа Kidmix)

ст. м. Позняки: вул. О. Мішуги, 9А (Anglik School, 2 поверх)
Підберіть зручну по розташуванню школу та познайомтеся з викладачем!
Фотографії з занять
Питання та відповіді
Що потрібно приносити з собою на заняття?
Все необхідне є на майданчику. Але дитині, як правило, зручніше користуватися своїм комп'ютером, тому що він з ним уже знайомий. Якщо у вас немає можливості приносити свій ноутбук, ми забезпечимо дитину ноутбуком Logika. У погану погоду не забудьте захопити з собою змінне взуття.
Коли потрібно приходити на заняття?
На заняття потрібно приходити за 10-15 хвилин до початку. За цей час діти встигнуть трохи поспілкуватися, включити комп'ютери і підготуватися до уроку програмування.
Що робити батькам під час заняття?
З нашого досвіду, присутність батьків відволікає не тільки вашу дитину, але й усіх учасників процесу. Дорослі можуть зайнятися своїми справами і повернутися після закінчення уроку.
Що якщо дитина пропустила заняття?
Викладач позаймається з ним особисто і розповість новий матеріал за 30 хвилин до початку наступного уроку.