ОНЛАЙН Інтенсив по програмуванню для дітей
8-17 років

Міжнародна школа програмування запрошує дітей віком від 8 до 17 років на онлайн інтенсив по програмуванню, який пройде з 18 березня по 3 квітня
Програмування необхідне для отримання затребуваної професії в XXI столітті.
Програмування допомагає розвивати логічне мислення і вчить вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки.
Навички програмування позитивно впливають на розвиток допитливості та успіхи в школі.
Гідна професія
Розвиток мислення
Допомога в навчанні
Діти, які навчаються програмуванню,
займатимуть кращі робочі місця в майбутньому

Наші курси
Креативне програмування на Scratch
За 8 занять інтенсиву Ваша дитина навчиться базовим принципам роботи в Scratch та створить свій мультфільм зі складною анімацією.
8-11 рокiв
90 хвилин
Програмування
Python.Start
За 8 занять інтенсиву Ваша дитина навчиться базовим принципам роботи в Python. По завершенню онлайн інтенсиву кожен учень зробить свій власний чат-бот.
12 - 14 рокiв
90 хвилин
За 8 занять інтенсиву Ваша дитина навчиться працювати з професійними бібліотеками Python і створить прототип для стартап-бізнесу - чат-бот.
Програмування
Python.Pro
14-17 років
90 хвилин
Чому навчиться дитина в школі Logika
Логічно мислити
Logika вчить не лише програмуванню, а й розвиває логічне і алгоритмічне мислення, яке є основою успішного навчання в школі.
1
Самодисципліні
Вміння працювати самостійно - одна з найважливіших навичок XXI століття та ключ до успіху в будь-якій сфері. Навчання онлайн вчить дитину самоорганізації та самодисципліні, яка знадобиться у подальшому житті.
2
Створювати власні проекти
Кожен учень Logika протягом навчання самостійно виконує свій власний проект - від формування ідеї проекту до повної її реалізації у цифровому просторі.
3
Програмувати мультфільми та онлайн-ігри
Результатом навчання в Logika є самостійно зрежисовані та запрограмовані мультфільми та ігри, чат-боти.
4
Застосовувати базові поняття програмування і алгоритмів
Базовим принципом Logika є прикладна направленість навчання - теоретичне вивчення понять поєднується з практичним їх застосуванням.
5
Програмувати на мові Scratch/Python
Закінчивши курси Logika, дитина здобуває навички програмування на базових мовах програмування - Scratch для дітей 8-11 років та Python - для підлітків 12-17 років.
6
Навчальна онлайн-платформа Logika
Має доступ до повної статистики успішності всього класу. Також на платформі перебувають всі методичні матеріали.
Має більше 20 модулів і 100 уроків, а також підлаштовується під темп кожної дитини, пропонуючи більш складні або більш легкі завдання.
Має цілодобовий доступ до завдань,
а також можливість створювати власні проекти: мультфільми, комп'ютерні ігри чи додатки.
Вчитель
Платформа
Учень
Наші викладачі
Ми проводимо три етапи співбесід, щоб знайти кращих фахівців з навчання дітей програмуванню. Всі наші викладачі мають досвід роботи з дітьми, вміють системно мислити і головне - захоплені проектом і щиро хочуть навчити дітей програмувати. Тільки один з п'яти претендентів потрапляє в нашу команду.
Оля
Викладач (Python, Python Pro)
"Дитяча школа програмування Logika - це чудова можливість для дітей познайомитися з програмуванням та засвоїти його базові принципи та основи в зовсім юному віці, тим самим зробивши важливу інвестицію у своє майбутнє.

Методисти школи розробляють комплексні курси з великою кількістю цікавих практичних завдань разом з фундаментальним теоретичним матеріалом.

Інформація про мене: Я закінчила магістратуру Київської школи економіки за спецальністю "Економічний аналіз" та магістратуру Київського національного університету ім. Тараса Шевченко за спеціальністю «Прикладна статистика»

В своїй професійній діяльності працюю з такими мовами програмування як R, Python,Stata.

В дитячій школі програмування Logika викладаю два курси, "Python Start" та"Python Pro"
Влад
Викладач (Python, Python Pro)
"Logika - це дуже круте місце. Викладання інформатики в моїй школі не йде ні в яке порівняння.
Платформа є дуже адаптивною до здібностей учнів. Вона дозволяє мені, як викладачу, постійно відстежувати успіхи як конкретного учня, так і групи в цілому, що допомогає зрозуміти, чому слід приділити більше уваги на наступному занятті. Також учень має можливість підтримувати зі мною контакт поза класом, що дозволяє вирішувати питання з дз ще до уроку
Програма курсів "Python Start" і "Python Pro", які я власне викладаю, включає в себе всі основні "алгоритмічні штуки", які потрібні програмісту. Вона допомагає не просто дізнатися базовий синтаксис мови програмування, а вчить студента думати алгоритмічно.
Підхід не схожий на університетські лекції з сухою теорією, заняття проходять в напівігровому, цікавому дітям і мені форматі.
Щодо мене, я - студент Кафедри Математичних Методів Системного Аналізу при ННК ІПСА, КПІ. Так сталося, що з мого університетського життя Python мені дуже добре знайомий.
Крім програмування та навчання в університеті, досить регулярно відвідую спортивну залу та граю на гітарі."
Даша
Викладач (Scratch)
"Logika - супер місце, де піклуються як про учнів, так і про викладачів, роблячи по максимуму все можливе для зручного та доступного навчання як вдома, так і на занятті, де завжди почують і допоможуть. Коли я вперше прийшла проводити майстер-клас в Logika, я була в захваті від того, які кмітливі діти зараз, та як у них горять очі. Це надихає до вдосконалення своїх навичок викладання та пошуку індивідуальних підходів для того, щоб діти захопилися, якщо не програмуванням, то чимось науковим, адже отримані навички та знання стануть їм у нагоді в будь-якому випадку, як в школі, так і в дорослому житті.

Я сама з програмуванням познайомилася в університеті, де вивчала HTML, JavaScript, CSS, Python. Тоді мені здавалося, що це навряд чи мені згодиться. Та я рада, що помилялась, адже навіть у викладанні Scratch необхідно мати навички логічного мислення та розуміння побудови алгоритмів.

З дітьми працюю давно - була помічником тренера, домогала в дитячих таборах. Я рада, что потрапила в Logika, адже можу передати дітям те, що сама хотіла б знати у їх віці:)"

Підберіть підходящий курс та запишіться на наш онлайн інтенсив!
Фотографії з занять
Запишіться на онлайн курс
Для отримання більш детальної інформації про інтенсив - залиште заявку. А ми розповімо про організацію навчального процесу і дамо відповіді на всі питання.
Заповніть заявку. Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші фахівці
Заповніть заявку. Найближчим часом з вами зв'яжуться наші фахівці
НАТИСНУВШИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ ІЗ ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ТА ВІДПРАВКОЮ ВАМ SMS І E-MAIL ПОВІДОМЛЕНЬ ПО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ ПРОГРАМУВАННЯ В ШКОЛІ