Допомагаємо дітям від 8 до 17 років
реалізовувати найсміливіші ідеї
через програмування
та цифрову творчість

Програмування необхідно для отримання затребуваної професії в XXI столітті.
Програмування допомагає розвивати логічне мислення і вчить вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки.
Навички програмування позитивно впливають на розвиток допитливості та успіхи в школі.
Гідна професія
Розвиток мислення
Допомога в навчанні
Діти, які навчаються програмуванню,
займатимуть кращі робочі місця в майбутньому
Програмування
Python.Start
Курс на найпопулярнішій мові в світі IT, який навчає базовим навичкам програмування на Python через практику написання програм, розробку ігор, додатків і сайтів.
11 - 14 рокiв
90 хвилин
Курс для підлітків 14-17 років, на якому діти вивчатимуть кращі професійні практики програмування на Python і зможуть реалізувати будь-яку свою ідею у вигляді програми, додатку, ігри або дашборда.
Програмування
Python.Pro
14-17 років
90 хвилин
Програмування
Python.Start
Курс на найпопулярнішій мові в світі IT, який навчає базовим навичкам програмування на Python через практику написання програм, розробку ігор, додатків і сайтів.
11 - 14 рокiв
90 хвилин
Курс для підлітків 14-17 років, на якому діти вивчатимуть кращі професійні практики програмування на Python і зможуть реалізувати будь-яку свою ідею у вигляді програми, додатку, ігри або дашборда.
Програмування
Python.Pro
14-17 років
90 хвилин
Чому навчиться дитина в школі Logika
Логічно мислити
Logika вчить не лише програмуванню, а й розвиває логічне і алгоритмічне мислення, яке є основою успішного навчання в школі.
1
Працювати в команді
Вміння працювати в команді - одна з найважливіших навичок XXI століття та ключ до успіху в будь-якій сфері. Навчання в Logika побудоване на поєднанні групових та індивідуальних проектів.
2
Створювати власні проекти
Кожен учень Logika протягом навчання самостійно виконує мінімум 5 проектів - від формування ідеї проекту до повної її реалізації у цифровому просторі.
3
Програмувати мультфільми та онлайн-ігри
Результатом навчання в Logika є самостійно зрежисовані та запрограмовані мультфільми та ігри.
4
Застосовувати базові поняття програмування і алгоритмів
Базовим принципом Logika є прикладна направленість навчання - теоретичне вивчення понять поєднується з практичним їх застосуванням.
5
Програмувати на мові Scratch/Python
Закінчивши курси Logika, дитина здобуває навички програмування на базових мовах програмування - Scratch для дітей 8-11 років та Python - для підлітків 12-17 років.
6
Навчальна онлайн-платформа Logika
Має доступ до повної статистики успішності всього класу. Також на платформі перебувають всі методичні матеріали.
Більше 20 модулів і 100 уроків. А також 500 завдань в рамках навчальної програми для дітей 8-17 років.
Має цілодобовий доступ до завданнь. А також можливість створювати власні мультфільми і комп'ютерні ігри.
Вчитель
Платформа
Учень
Наші викладачі
Ми проводимо три етапи співбесід, щоб знайти кращих фахівців з навчання дітей програмуванню. Всі наші викладачі мають досвід роботи з дітьми, вміють системно мислити і головне - захоплені проектом і щиро хочуть навчити дітей програмувати. Тільки один з п'яти претендентів потрапляє в нашу команду.
Анастасія
Викладач (Python Start, Python Pro)
Викладати в Logika для меня одне задоволення! Гаяти час - не для мене, я вважаю, що потрібно використовувати кожну хвилину з розумом. В нашій школі вся навчальна система функціонує в цифровому режимі. Я з легкістю можу отримувати зворотній зв'язок від дітей протягом тижня та відповідати на їх запитання стосовно пройденого матеріалу, а також в онлайн-режимі допомагати з вирішенням тієї чи іншої задачі на нашій навчальній платформі.

Щодо мене, я займаюся викладанням вже більше двох років та в даний момент працюю в міжнародній IT-компанії. По суботам викладаю курси «Python Start» і «Python Pro» в Logika. Займаюся постійним розвитком практичних навичок у своїй предметній сфері та активно відвідую тренінги по роботі з дітьми.
Інна
Викладач (Scratch)
Школа програмування Logika - це універсальний інструмент, який дозволяє не лише навчитися програмувати, але і розвиває додаткові навички, які обов'язково будуть у нагоді вашій дитині в майбутньому. Протягом навчання дитина розвине алгоритмічне, логічне та креативне мислення. Ми намагаємося не змушувати дитину вчити програмування, а прагнемо зробити навчальний процес максимально цікавим для наших учнів.
«Будь-яка енергія, навправлена в потрібне русло швидко дає свої плоди, головне - правильно направити потік."

Про мене: закінчила НТУ «ХПІ», працюю на фрілансі, пов'язана з програмуванням 8 років, починаючи зі школи. Маю 5 років досвіду роботи з дітьми, працювала вожатою та викладачем в підготовці дітей до школи.
Адреси наших шкіл
Харків
ст.м. Ботанічний Сад
вул. Отакара Яроша, 18 (БЦ "Солярис", 12-й поверх, "Іt Cloud academy")
ст.м. Студентська
вул. Валентинівська, 20 ("Present Simple")
ст.м. Пушкінська
вул. Алчевських, 38 (Eruditus Education Center)
Північна Салтівка
вул. Дружби Народів, 238-А (мовний центр iSpeak)
Підберіть зручну по розташуванню школу та познайомтеся з викладачем!
Фотографії з занять
Питання та відповіді
Що потрібно приносити з собою на заняття?
Все необхідне є на майданчику. Але дитині, як правило, зручніше користуватися своїм комп'ютером, тому що він з ним уже знайомий. Якщо у вас немає можливості приносити свій ноутбук, ми забезпечимо дитину ноутбуком Logika. У погану погоду не забудьте захопити з собою змінне взуття.
Коли потрібно приходити на заняття?
На заняття потрібно приходити за 10-15 хвилин до початку. За цей час діти встигнуть трохи поспілкуватися, включити комп'ютери і підготуватися до уроку програмування.
Що робити батькам під час заняття?
З нашого досвіду, присутність батьків відволікає не тільки вашу дитину, але і всіх учасників процесу. Дорослі можуть зайнятися своїми справами і повернутися після закінчення уроку.
Що якщо дитина пропустила заняття?
Викладач позаймається з ним особисто і розповість новий матеріал за 30 хвилин до початку наступного уроку.
Запишіться на перше безкоштовне заняття
На майстер-класі дитина запрограмує марсобота (героя нашої освітньої онлайн-платформи), дізнається, що таке алгоритм, познайомиться із середовищем програмування Scratch. А ми розповімо про організацію навчального процесу і дамо відповіді на всі питання.
Заняття триває одну годину. Ви зможете спостерігати за тим, як проходить урок
Ви побачите, як проходить освітній процес і познайомитеся з викладачем
Це абсолютно безкоштовно
Заповніть заявку. Найближчим часом з вами зв'яжуться наші фахівці
Заповніть заявку. Найближчим часом з вами зв'яжуться наші фахівці
НАТИСНУВШИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЬ ІЗ ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ТА ВІДПРАВКОЮ ВАМ SMS І E-MAIL ПОВІДОМЛЕНЬ ПО ПРОЦЕСУ НАВЧАННЯ ПРОГРАМУВАННЯ В ШКОЛІ