ЦІКАВІ ФАКТИ
Переключіть увагу дітей з комп'ютерів, організуйте цікавий діалог, чи можливо навіть дискусію! Керуйте груповою динамікою, розбавляючи довгу лекцію цікавими фактами, допоможіть дітям розворушити мозок та включитись у роботу.Переключите внимание детей с компьютеров, организуйте интересный диалог, или может быть даже дискуссию! Управляйте групповой динамикой, разбавляя долгую лекцию интересными фактами, помогите детям расшевелить мозг и включиться в работу.
Яким двом пасажирам, згідно з правилами міжнародних авіаперевезень, не можна перебувати в одному ряду крісел салону літака?
Кішці та собаці
Чому в Ірані кондуктор не ходить автобусом, а стоїть рівно посередині?
Поділяє чоловічу та жіночу половини.
Одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На You tube різні виконання цієї пісні набирають мільйони переглядів.
Пісня прозвучала в багатьох закордонних фільмах. Наприклад, в улюбленому всіма фільмі «Сам удома» вона є одним із найголовніших саундтреків.
«Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем
У Швеції власники собак віддають перевагу низьким, притиснутим до землі породам, а сусідній Норвегії, навпаки, люблять нескладно високих, як двоповерховий автобус, собак. Чим пояснюється така різниця у смаках у сусідніх, родинних народів?
У Швеції податок з власників собак призначається з росту собак, а Норвегії — з їхньої довжини.
Щодобово Земля додає у вазі 400 тонн. За рахунок чого?
За рахунок космічного пилу